Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Коли запрацюють кінотеатри, філармонії та театри

Реклама

Уряд розглядає можливість відкриття кінотеатрів, але з обмеженням у 30% заповнених місць у залі.

Про це у коментарі hromadske розповіла тимчасова виконувачка обов'язків міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко.

«Якщо говорити про етапи виходу з карантину, то і в кінотеатрах, і в інших концертних залах будь-якої форми власності, в першу чергу, мають бути дотримані ті вимоги, які затверджені МОЗ, і диктують своїми протоколами медики. Тобто на першому етапі це можливе заповнення на 30%», - заявила вона.

Пані Фоменко уточнила, що представники галузі культури вважають, що така заповненість збільшить витрати на утримання і продовження діяльності, але не принесе бажаного прибутку.

«Така кількість людей, скажімо, не покриває ті витрати, на які розраховує об'єкт господарювання», - додала вона.

Крім того, пані Фоменко сказала, що Уряд планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами та концертами, на останньому етапі зняття карантинних обмежень. Попередньою датою розглядають 1 липня.

Стежите за новинами вашої галузі? Спробуйте створити свій власний інфорпростір в екосистемі LIGA360. Власна стрічка новин і моніторинг з понад 1835 медіа, 20 телеканалів, 15 радіостанцій, 1 800 інтернет та друкованих ЗМІ. Обирайте що читати саме вам! Спробувати LIGA360

Також читайте:

Карантин продовжили на місяць, але з новими послабленнями;

Кабмін ухвалив відкриття кордонів із 5 країнами: перелік

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини