Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Туреччина запроваджує додатковий митний збір для 115 товарів

18.08.2020, 17:07
552
0

Для української кондитерської продукції додаткове мито складе 20%, для борошняної – 15%
Для української кондитерської продукції додаткове мито складе 20%, для борошняної – 15%

Європейська Бізнес Асоціація повідомляє, що з 20 серпня набуває чинності Указ Президента Туреччини, яким запроваджується додатковий митний збір для 115 товарів, в тому числі для кондитерської продукції.

З кондитерської продукції, що імпортується до Туреччини, буде стягуватись додаткове мито у розмірі від 15% до 20%, за виключенням продукції з ЄС та країн, з якими у Туреччини підписані Угоди про вільну торгівлю. Зокрема, для української цукристої та шоколадної кондитерської продукції додаткове мито складе 20%, для борошняної - 15%.

ЄБА звертає увагу, що доступ до ринку Туреччини для українських виробників кондитерської продукції і так значно ускладнений у зв'язку з високими ставками ввізного мита та додаткового тарифу на сільськогосподарську складову (всього збори складають близько 35-45% на кондитерські вироби). При цьому на український ринок турецька продукція потрапляє на значно кращих умовах. Рівень ставок ввізного мита для імпортних турецьких кондитерських виробів складає від 5 до 15%.

Рішення турецької влади підвищити митні ставки значно погіршує і без того нерівні для України умови доступу на турецький ринок та створює неконкурентне середовище для українських виробників.

У зв'язку з цим, ЄБА закликає відповідальні органи України вжити негайних заходів для недопущення підняття митних зборів Турецькою Республікою на українську кондитерську продукцію.

Можливо ця новина несе ризик для вашої компанії? Керуйте ризиками легко в екосистемі LIGA360: створюйте обговорення зі співробітниками та разом випрацьовуйте стратегії реагування онлайн. Отримайте вільний доступ вже сьогодні.


Увійдіть, щоб залишити коментар