Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оновлено Порядок затвердження проектів будівництва

Реклама

Кабмін постановою від 26 серпня 2020 р. № 752 затвердив зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи.

Документом приведено деякі положень Порядку у відповідність до вимог чинного законодавства, а також наділено виконавчі органи сільських, селищних, міських рад правом затверджувати проєкти будівництва об'єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн. гривень, що реалізуються із залученням бюджетних коштів, у разі якщо вказані виконавчі органи здійснюють повноваження замовника, не делегуючи їх відповідним підприємствам, установам та організаціям.

Підставою для затвердження (схвалення) проєктів будівництва є лише позитивний експертний звіт (щодо дотримання вимог до міцності, надійності та довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі щодо додержання нормативів з питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, екології, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, енергозбереження, кошторисної частини проекту будівництва).

Також зміни передбачають можливість проведення експертизи проєктів будівництва, розроблених у вигляді електронних документів, формат яких визначається договором між замовником та експертною організацією відповідно до законодавства.

ЛІГА:ЗАКОН пропонує вибухову пропозицію до Дня незалежності. Обирайте комплексне рішення LIGA360 зі знижкою до 50%! LIGA360 - це єдиний робочий простір для фахівців всієї компанії. Спробуйте комплексне рішення LIGA360 та отримайте: забезпечення правової підтримки, всю інформацію про оподаткування, ведення бухгалтерського обліку та кадрового адміністрування, всебічний моніторинг ризиків при роботі з контрагентами, безпомилкову звітність онлайн, аналітику та відповіді експертів на «гарячі» питання у професійних виданнях, відстеження репутаційних загроз. Пропозиція діє тільки до 31 серпня. Встигніть скористатися вигідними умовами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини