Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бізнесу нагадали про штрафи за відмову розрахунку через термінал

Реклама

Держпродспоживслужба повідомляє про збільшення звернень громадян щодо обмеження їхніх прав як споживачів на використання електронних платіжних засобів при здійсненні розрахунку.

Зокрема, на розгляді Управління в Закарпатській області знаходилось звернення громадянина щодо відмови суб'єктом господарювання здійснити розрахунок за надану послугу  з використанням платіжного терміналу. 

Фахівці Головного управління провели позапланову перевірку під час якої факти, вказані у зверненні, підтвердились.

За обмеження права споживача на використання електронних платіжних засобів при здійсненні розрахунку за надані послуги, згідно зі ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів», до суб'єкта господарювання застосовано адміністративно-господарську санкцію у розмірі 8,5 тис. грн.

Читайте також: Розрахунки через термінал, який не з'єднаний з РРО/ПРРО: чи будуть штрафні санкції

Звітність - не проблема з REPORT. Чат-підтримка для клієнтів, усі необхідні звіти та однакова ціна для платників і неплатників ПДВ. Замовляйте тестовий доступ та переконайтеся самі.

Отримайте всі інструменти для роботи ФОП в єдиному рішенні LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ зі знижкою 30%. Останні зміни законодавства, пов'язані з підприємницькою діяльністю, перевірка надійності контрагентів та партнерів, автоматична звітність до держорганів, а головне - сповіщення про зміни, які можуть вплинути на ваш бізнес. Отримайте унікальний шанс придбати комплексне рішення LIGA360 всього за 273 грн

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини