Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мораторій на податкові перевірки великих платників хочуть скасувати

Реклама

Верховній Раді пропонують змінити умови "карантинного" мораторію на проведення податкових перевірок. Зокрема, законопроектом № 4045 пропонується внести зміни до Податкового кодексу України в частині запровадження можливості здійснення документальних та фактичних перевірок великих платників податків.

Автор законодавчої ініціативи вважає, що продовження карантину перешкоджає податковим органам здійснювати контроль за належною сплатою податків, оскільки мораторій розповсюджується на здійснення документальних та фактичних перевірок. Внаслідок цього діяльність податкових органів стає менш ефективною, а несумлінні платники податків отримують можливість ухилятися від сплати податків без ризику одержати донарахування податків внаслідок проведення податкової перевірки.

Тому, з врахуванням необхідності дотримання умов карантину, пропонується надати податковим органам право здійснювати документальні та фактичні перевірки виключно великих платників податків.

Щоб тримати в фокусі важливі для вашого бізнесу зміни, замовляйте тестовий доступ до рішення LIGA360. Моніторинг змін законодавства, судових рішень, контроль змін в діяльності партнерів і конкурентів, налаштування персональної стрічки новин з джерел, яким довіряєте ви та ще 10 інструментів для командного управління ризиками і можливостями під час кризи.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини