Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податківцям хочуть відкрити доступ до банківської таємниці відносно операцій по рахунках підприємців

Реклама

Закон про банки і банківську діяльність пропонують доповнити положенням, що передбачає обов'язок банків на письмову вимогу ДПС розкривати інформацію, що містить банківську таємницю, щодо операцій за рахунками конкретної юридичної особи, фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності або фізичної особи за певний проміжок часу із зазначенням контрагентів та призначень платежів.

Відповідний законопроект № 4073 зареєстровано у ВР.

Очікується, що прийняття запропонованого проекту забезпечуватиме своєчасне, достовірне і повне нарахування і сплати податків і своєчасне стягнення сум передбачених законом штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) за порушення податкового, валютного та іншого законодавства.

Наразі банки розкривають інформацію щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю на письмову вимогу ДПС щодо наявності банківських рахунків та у випадках та в обсязі, визначених FATCA та іншими міжнародними договорами, що містять положення про обмін інформацією для податкових цілей.

Читайте також: Відновлення перевірок, розкриття банківської таємниці та податок з дорогих авто: проект податкових змін

Щоденно підприємці зіштовхуються з низкою зовнішніх змін, які можуть коштувати їм бізнесу. Для того, щоб вберегти себе від законодавчих нововведень та вчасно реагувати на можливі загрози, обирайте інноваційні рішення для роботи ФОП. ЛІГА:ЗАКОН пропонує комплексне рішення LIGA360 для підприємців, яке допоможе відслідковувати всі оновлення законодавства, безпомилково формувати звітність до держорганів, а також контролювати надійність контрагентів і партнерів. У вересні обирайте зі знижкою 30%.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини