Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податківці нагадали, на які перевірки не поширюється мораторій

Реклама

ДПС у Київській області нагадує, що Податковим кодексом встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, крім:

  • документальних позапланових перевірок, що проводяться на звернення платника податків;

  • документальних позапланових перевірок з підстав, визначених п.п.78.1.7 (реорганізація, припинення, ліквідація, закриття) та 78.1.8 (задекларовано відшкодування ПДВ та/або від'ємне значення з ПДВ більше 100 тис.гривень) пункту 78.1 статті 78 ПКУ;

  • фактичних перевірок в частині порушення вимог законодавства в частині:

- обліку, ліцензування, виробництва, зберігання, транспортування та обігу пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- цільового використання пального та спирту етилового платниками податків;

- обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;

- здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального, з підстав, визначених п.п.80.2.2, 80.2.3 та 80.2.5 п. 80.2 ст. 80 ПКУ.

Законодавством не встановлено обов'язку щодо завчасного повідомлення платників про проведення документальних позапланових перевірок.

Читайте також:

Коли до вас може прийти позапланова податкова перевірка

Підготуватися до перевірок допоможе ресурс "Мистецтво оборони". Тестовий доступ можна отримати за посиланням

На які перевірки поширюється, а на які не поширюється мораторій - читайте в ЮРИСТ&ЗАКОН . Скористайтеся унікальною пропозицією: оформлюйте передплату професійних видань ЛІГА:ЗАКОН на півроку або рік - та отримайте безкоштовний доступ до кінця 2020 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини