Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Які системи контролю впроваджувати на підприємстві, щоб не втратити бізнес

Реклама

Чим масштабнішим стає бізнес, тим складніше стає його контролювати. Якщо на початку тримати все під контролем може його власник чи директор, то з його розвитком одній особі стає складно якісно організовувати всі процеси. Що потрібно запроваджувати на підприємстві та які акценти варто розставляти в процесах контролю, читайте в консультації від Juscutum: Системи контролю на підприємстві: що слід знати власнику бізнесу, щоб його не втратити?

Зверніть увагу, що підхід до контролю вже сьогодні змінився через пандемію. Діяльність усіх компаній стала розмита, змінена, а часто й розбалансована. Як результат, з'явилася комерційна інформація на особистих незахищених носіях працівників. Доступи до баз даних тепер все частіше відбуваються через незахищені мережі, документація «розбіглася» по домівках працівників. І це лише та невелика частина щоденних викликів.

Дотримання описаних в матеріалі базових правил та гнучкість системи контролю - гарант безпеки компанії.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН пропонує комплекс інформаційно-аналітичних продуктів LIGA360 для фахівців служби безпеки. Використовуйте унікальний модуль БІЗНЕС-РОЗВІДКА для зручної перевірки контрагентів і отримуйте автоматичні повідомлення про важливі зміни в діяльності компаній, що знаходяться на моніторингу. Дізнатися більше про можливості LIGA360

Запрошуємо на вебінар "Захист бізнесу під час карантину: як долати нові виклики". Дізнавайтеся, як організувати захист активів компанії, як карантин вплинув на активність правоохоронних органів та як не стати жертвою рейдерських захоплень.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини