Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Уряд врегулював використання механізму «єдиного вікна» для міжнародної торгівлі

Реклама

21 жовтня Кабмін прийняв постанову щодо використання механізму «єдиного вікна» для міжнародної торгівлі, розроблену Мінфіном. Про це повідомляє Урядовий портал.

Врегульовано порядок взаємодії між декларантами, їх представниками, іншими заінтересованими особами та митними органами, іншими державними органами, установами та організаціями, уповноваженими на здійснення дозвільних або контрольних функцій щодо переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, з використанням механізму "єдиного вікна".

Постановою запроваджуються нові інструменти електронної взаємодії з використанням механізму «єдиного вікна» між бізнесом, митними та іншими державними органами.

Для взаємодії використовуватимуть набір даних в електронному вигляді (електронну справу). В електронній справі в процесі здійснення заходів контролю накопичуватиметься інформація, внесена підприємствами, контролюючими органами, митними органами та в автоматичному режимі автоматизованою системою митного оформлення, у тому числі:

  • електронні повідомлення підприємств, контролюючих органів, митних органів, автоматизованої системи митного оформлення;

  • документи та/або відомості, на підставі яких проводились заходи офіційного контролю, попередній документальний контроль;

  • дані про осіб контролюючих органів, митних органів, які проводили заходи офіційного контролю, попередній документальний контроль.

У пунктах пропуску через державний кордон України заходи офіційного контролю здійснюватимуть митні органи шляхом попереднього документального контролю у встановлені строки, результати якого вноситиме посадова особа митного органу до автоматизованої системи митного оформлення.

Нагадаємо, 7 листопада запроваджується нова форма декларації на митниці

Криза - час опанувати навички ризик-менеджменту. Спробуйте новий інструмент з управління ризиками і можливостями від ЛІГА:ЗАКОН. Проводьте моніторинг правового й інформаційного поля, бізнес-розвідку про конкурентів і партнерів, обговорюйте і спільно з командою визначайте інтенсивність впливу на вашу компанію і вірогідність наслідків з екосистемою LIGA360.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини