Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Білорусь змінила умови в'їзду і транзиту

Реклама

Уряд Білорусі з 22 жовтня 2020 року змінив умови в'їзду і транзиту через країну. Про це повідомляє avianews.

Усі громадяни Білорусі, іноземці і особи без громадянства, що в'їжджають з країн червоної зони повинні пройти 10-денну самоізоляцію. Впродовж цього терміну вони не зможуть виїжджати з країни до завершення карантину. При цьому проходження тесту на коронавіруса не потрібно.

Самоізоляції підлягають особи, які слідували транзитом через держави червоної зони, якщо вони не можуть документально підтвердити, що термін транзиту не перевищував 24 годин.

Іноземці і особи без громадянства, що прибувають у Білорусь з країн зеленої зони, повинні пред'явити довідку про проходження ПЦР-тесту на коронавірус на російській, білоруській або англійській мовах, який проведений не більше ніж за 72 години до перетину білоруського кордону. За відсутності цієї довідки прикордонники можуть відмовити у в'їзді до країни.

Це правило не поширюється на тих, що прибувають з країн зеленої зони громадян Білорусі, іноземців і осіб без громадянства, що мають посвідку на проживання у Білорусі.

Уряд країни також дозволив транзит через Білорусь іноземцям і особам без громадянства, які прибули з червоної зони, впродовж однієї доби. При виконанні цієї умови на таких пасажирів не поширюється вимога про самоізоляцію.

Список країн, включених в червону зону, публікує МОЗ Білорусі. Зараз в нього входить 131 держава, включаючи Україну.

Зверніть увагу! Компанія ЛІГА:ЗАКОН розробила антикризове рішення для бізнесу LIGA360 - екосистему хмарних рішень для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала усі продукти компанії в єдиний інформаційний простір, щоб об'єднати команди, які працюють віддалено.

Власна стрічка новин і загальний корпоративний простір: замовляйте тест прямо зараз

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини