Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
Реклама

Українська ІТ-компанія ЛІГА:ЗАКОН оголосила спеціальну премію для Legal-Tech-стартапів в рамках проведення щорічного Всеукраїнського юридичного рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2020.

Олександр Попов, керівник Рейтингу: «Український бізнес завжди потребував дієвих ІТ-рішень та систем для забезпечення своєї ефективної діяльності. Ще більш гострим це питання стало в умовах пандемії та віддаленого режиму роботи. Саме тому запровадження премії LEGAL TECH STARTUP 2020 напряму пов'язано з сучасними запитами та суспільними викликами. Переважна більшість учасників є справжніми світчерами. Вони змінили професію юриста на професію айтішника, розробника та присвятили себе створенню ІТ-рішень».

Цьогорічними номінантами спеціальної премії LEGAL TECH STARTUP стали:

1) Legist - перша в країні CRM та EPR система для мобільних телефонів, яка автоматично взаємодіє з основними державними реєстрами та дозволяє адвокатам (юристам) спільно зі своїми партнерами/помічниками здійснювати зручне управління всіма судовими справами та юридичною практикою в цілому.

2) AirLaw.Pro - команда юристів компанії AirLaw.Pro запустила унікальний для ринку України проект під назвою DavaiDengi.com, щоб за допомогою юридично обґрунтованих шаблонів-звернень до авіакомпанії, допомогти пасажирам повернути кошти за невикористаний квиток на рейс, який було скасовано авіакомпанією через карантин.

3) Чат-бот "Розблокування податкових накладних" - є уніфікованим алгоритмом і покроковою інструкцією для юристів та бухгалтерів, яка через запитання встановлює чи зроблено ті чи інші кроки, які спростять розблокування податкової накладної та допоможуть вивести підприємство з категорії «ризикових». Також після покрокових етапів і з'ясування, що все зроблено правильно, можна замовити консультацію юриста, який зв‘яжеться з вами протягом однієї години.

4) "ВАУ - Всі аукціони України" - продукт збирає інформацію про всі аукціони, що проводяться в Україні, та створює власну базу даних. На базі продукту будується юридичний модуль, в якому будуть представлені юристи з усіх регіонів. Зазначений модуль буде автономним та може бути інтегрований в інші продукти як база даних юристів по регіонам.

5) "Аліменти Онлайн" - сервіс підготовки документів для стягнення аліментів, розроблений адвокатським бюро "Селезньов і Партнери". Після заповнення анкети користувач отримує усі необхідні документи для подання до суду та відкриття виконавчого провадження. Система автоматично визначає потрібний суд, розмір аліментів відповідно до кількості дітей.

6) Діджитал-чат-бот АО "Пронін та партнери" - створений для діджитал-діяльності Адвокатського об'єднання «Пронін та партнери». У свою чергу, він звертається до користувача та надає інформацію, що включає такі основні блоки: послуги компанії, пошук геолокації, контакти та соціальні мережі, зворотній зв'язок, додаткова інформація.

Онлайн-сервіс юридичної перевірки нерухомості.

7) Monitor.Estate - вміє шукати, збирати достовірну та об'єктивну інформацію про об'єкти нерухомості та пов'язаних з ними осіб, зокрема інформацію про учасників будівництва, обтяження та арешти майна, виконавчі провадження, судові справи, наявність дозволів у забудовника, ліцензій у підрядника, цільове призначення землі та багато іншого.

8) Tabula - судовий органайзер. Додаток вже вміє самостійно вести розклад судових засідань (якщо дані внесені судом в систему ДСА); сканувати й зберігати документи та записи у справі; створювати звіти за судовими засіданнями. Також він має повну базу судів України для побудови маршрутів навігатором. Зараз працюємо над повноцінною планшетною версією і функціями командної роботи з можливістю передавати всі документи та записи у справі між користувачами програми.

З метою забезпечення максимальної неупередженості та об'єктивності результатів рейтингу компанія ЛІГА:ЗАКОН не включала до цього переліку власні розробки та продукти. Ключовою метою було проаналізувати український ринок та виявити ефективні ІТ-рішення, які б заслужено отримали премію LEGAL TECH STARTUP 2020.

Голосування за найкращі Legal-Tech-стартапи 2020 року триває до 15 листопада включно за посиланням: awards.ligazakon.net/#spec

Результати рейтингу та його переможці будуть визначені на підставі відкритого голосування.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини