Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кінотеатрам дозволено працювати у червоній зоні карантину

Реклама

Як і в багатьох країнах Європи - тепер і в Україні кінотеатрам дозволено працювати у "червоній" зоні карантину.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства культури та інформаційної політики.

Зазначено, що відвідувачі у кіно можуть відчувати себе безпечно через такі заходи безпеки: маски, кондиціювання, розсадка через крісло - 50% залу.

Відповідне рішення 24 жовтня прийнято Державною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики та представників мереж кінотеатрів.

Наразі МКІП вивчає та аналізує ситуацію щодо подальшої роботи закладів культури в червоних зонах - в першу чергу театрів та музеїв.

Нагадаємо, що відповідно до рішення державної комісії з 23 жовтня 2020 року до "червоної" зони потрапили: Чернігів, Чернівці, Хмельницький, Харків, Тернопіль, Суми, Рівне, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ та інші міста та райони України.

Ефективне управління бізнесом з уникненням можливих ризиків можливе з LIGA360:Підприємець. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе вам бути в курсі всіх законодавчих змін, що стосуються підприємницької діяльності, а також забезпечать вам надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА. Дізнатися більше про рішення LIGA360: ПІДПРИЄМЕЦЬ.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини