Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підприємцям спростять процедуру реєстрації

Реклама

У Раді зареєстровано проект змін до Податкового кодексу України щодо спрощення реєстрації новостворених суб'єктів платниками єдиного податку та ПДВ (проект № 4244).

Проектом запропоновано усунути зайві бюрократичні процедури під час реєстрації бізнесу. Зокрема, механізм подання трьох окремих заяв (щодо реєстрації суб'єктом господарювання, реєстрації платником ПДВ та реєстрації платником єдиного податку).

Зайві реєстраційні заяви (про реєстрацію як платника податку на додану вартість і обрання спрощеної системи оподаткування) замінять офіційними відомостями про наміри новостворених суб'єктів набути статус платника ПДВ та/або платника єдиного податку, що на етапі державної реєстрації зазначаються у загальній базовій заяві про реєстрацію.

Також пропонується дозволити фізичним особам, які реєструються у якості підприємця, вже з першого дня реєстрації працювати на умовах спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності у випадках, коли особа має намір зареєструватися в якості підприємця та працювати як платник єдиного податку першої або другої групи.

Допоможе не пропустити терміни сплати податків - сервіс Liga:REPORT для ФОП. У ньому містяться всі необхідні форми звітів з підказками, податковий календар, автоматичні нагадування, перевірка заборгованості перед державою. Новинка місяця - онлайн-книга обліку доходів. Придбати за найнижчою ціною

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини