Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТОП-5 найкращих юридичних департаментів – 2020

Реклама

В рамках проведення щорічного Всеукраїнського юридичного рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2020 продуктова ІТ-компанія ЛІГА:ЗАКОН оголосила спеціальну премію для юридичних департаментів.

Юридичні департаменти яких українських компаній слід вважати найкращими, визначать результати відкритого голосування.

Валерій Решетняк, директор Legal-Tech-бізнесу компанії ЛІГА:ЗАКОН: «Метою юридичного рейтингу LIGA ZAKON AWARDS є максимально об'єктивний і якісний аналіз, який допоможе замовникам юридичних послуг зрозуміти хто кращий на ринку і кому варто довіряти. Для того аби бачити всю ситуацію ми проводимо відкрите голосування за звання кращого юридичного департаменту 2020 року. Тому закликаю представників бізнесу брати активну участь в голосуванні і обрати дійсно найкращих!».

Цьогорічними номінантами спеціальної премії «ТОП-5 юридичних департаментів» стали такі відомі бренди українських компаній як Київстар, PEPSICO, АрселорМіттал, VARUS, ЕВА, ДТЕК ВДЕ та інші.

З повним списком номінантів можна ознайомитися тут: https://www.surveygizmo.com/s3/5964906/LIGA-ZAKON-AWARDS-5-2020.

Номінанти на здобуття спеціальної премії «ТОП-5 юридичних департаментів» висловили свої міркування з приводу участі в рейтингах.

Так, заступниця директора з операційної діяльності Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) Ярослава Савастєєва зазначила: «Робота в юридичному департаменті - це завжди командна гра, як, наприклад, у бейсбол. Тому що це красиво, і тому що юридичні команди виконують роль захисника, які розуміють потреби усіх гравців компанії не тільки в правовій площині, а й через призму стратегічних цілей організації. Для нас участь у рейтингах - це можливість розказати про наш вклад, котрий ми робимо кожен день для досягнення результатів. В розрізі бізнес-асоціації ми говоримо про поліпшення бізнес-клімату в країні. А такими результатами хочеться ділитися та надихати й інші компанії. Тому що бути в правовій площині - це бути в тренді. Високі місця в рейтингах - це звичайно і про визнання, але, в першу чергу, про бажання ділитися досвідом та мотивувати».

Свою думку щодо цього питання озвучила також Ольга Капелянова, директорка юридичного департаменту ТОВ «ОМЕГА» ТМ VARUS: «Компанія ЛІГА:ЗАКОН є одним з перших та найавторитетніших в Україні постачальників програмних продуктів для юристів. Отримати відзнаку від такої компанії досить престижно, особливо для інхаус-юристів, які на відміну від сторонніх радників залишаються в тиші бізнес-процесів. В рамках цієї премії сподіваємося отримати позитивну оцінку бренду VARUS, який уособлює в собі інновації, майбутнє і рух вперед».

Результати спеціальної премії Всеукраїнського юридичного рейтингу LIGA ZAKON AWARDS 2020 будуть визначені на підставі відкритого голосування, яке триватиме до 15 листопада включно за посиланням: awards.ligazakon.net/#spec.

Поспішіть обрати найкращих!

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини