Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Українців штрафуватимуть за порушення маскового режиму

Реклама

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" (проект № 3891).

Тепер передбачено адмвідповідальність за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, у вигляді штрафу від 10 до 15 НМДГ (170 - 255 грн).

Законом також внесено зміни до Кодексу з метою реалізації повноважень виконавчих комітетів (виконавчих органів) сільських, селищних, міських рад щодо розгляду справ про такі адміністративні правопорушення.

Ефективне управління бізнесом з уникненням можливих ризиків можливе з LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ. Унікальний комплекс інформаційно-аналітичних продуктів від ЛІГА:ЗАКОН допоможе вам бути в курсі всіх законодавчих змін, що стосуються підприємницької діяльності, а також забезпечать вам надійне партнерство завдяки унікальному модулю БІЗНЕС-РОЗВІДКА. Дізнатися більше про рішення LIGA360:ПІДПРИЄМЕЦЬ.

Цінопад на кращі професійні рішення для бізнесу розпочато.Тільки один день - Black Friday у ЛІГА:ЗАКОН. Ми пропонуємо -50% на комплекс інформаційно-аналітичних продуктів для спеціалістів будь-якого профілю. Будьте в курсі законодавчих змін, слідкуйте за змінами в діяльності партнерів та конкурентів, контролюйте репутацію бренду компанії у єдиній зручній системі LIGA360. Пропозиція дійсна ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ, 6 листопада до 23:59.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини