Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Пацієнт, що не має декларацію з лікарем, може розраховувати на допомогу мобільної бригади, що тестує на COVID-19

Реклама

Кабмін підтримав рішення зі збільшення капітаційної ставки за обслуговування одного пацієнта. З 1 листопада тариф на медичні послуги з надання первинної медичної допомоги зріс на п'ятдесят одну гривню та становить 651 гривню 60 копійок. Про це повідомляє Урядовий портал.

Заклади первинної медичної допомоги залучені до амбулаторного лікування пацієнтів з підозрою або встановленим COVID-19, до забору матеріалу для проведення ПЛР-тестування, яке здійснюють мобільні бригади.

Мобільні бригади виїжджають за направленням лікарів до пацієнтів з підозрою на COVID-19, щоб взяти у них матеріал для проведення тестування методом ПЛР.

Держава гарантує безоплатну медичну допомогу у лікаря первинної ланки. Перелік послуг чітко визначений, і, зокрема, включає:

  • консультації лікаря з метою профілактики та контролю основних захворювань,

  • базові дослідження та аналізи,

  • вакцинацію дітей та дорослих згідно календаря щеплень.

Також лікар ПМД виписує електронні рецепти, електронні направлення до інших спеціалістів, на проведення досліджень чи лікування, що дає можливість отримати ці послуги безоплатно.

На сьогодні сімейного лікаря, терапевта або педіатра обрали 30 млн 812 тисяч українців. Лише за останні шістнадцять днів 35 тисяч українців обрали свого лікаря вперше або подали нову декларацію, змінивши лікаря.

За час пандемії, починаючи з березня 2020 року по кінець жовтня, до роботи на первинній ланці долучились 1450 нових лікарів. Загалом на сьогодні зареєстровано майже 24 тис. лікарів, які надають первинну медичну допомогу. Це дані з електронної системи охорони здоров'я.

В Уряді відповіли, як робітникам отримати компенсацію під час самоізоляції

Працюйте віддалено та моніторте діяльність партнерів, конкурентів та співробітників за допомогою нового інструменту - LIGA360. IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди, яка містить персональні набори інструментів для роботи юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR та зручних внутрішніх комунікацій. Дізнатися більше

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини