Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Діють зміни ПДР для водіїв, пасажирів, велосипедистів і пішоходів

25.11.2020, 11:17
835
0

Також велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів
Також велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції нагадав, що вже набрали чинності зміни до ПДР, які стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

Детальніше про зміни читайте у матеріалі: Правила дорожнього руху оновили: топ-10 змін до ПДР

Для водіїв та пасажирів:

Якщо раніше водії та пасажири таксі могли не пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння і за його межами, то тепер всі вони повинні бути пристебнуті. Це правило зобов'язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати.

Не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.

Також забороняється змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.

Для велосипедистів:

Велосипедистам дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів.

Для пішоходів:

Тепер пішоходи обов'язково мають використовувати світлоповертальні елементи у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.

У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи.

Нагадаємо, перевірити легальність роботи перевізника можна за допомогою сервісу CONTR AGENT.

Контролюйте власну репутацію в медіапросторі. Liga360 відкриває для своїх користувачів новий модуль «Контроль репутації». Щоб спробувати всі можливості екосистеми Liga360 і оцінити переваги на власному досвіді - замовляйте тестовий доступ.


Увійдіть, щоб залишити коментар