Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

У Нацполіції назвали кількість складених протоколів за порушення карантину за вихідні

30.11.2020, 17:17
428
0

Типовими порушеннями була робота закладів попри «карантин вихідного дня» та відсутність захисних масок у відвідувачів
Типовими порушеннями була робота закладів попри «карантин вихідного дня» та відсутність захисних масок у відвідувачів

Протягом вихідних поліцейські склали 406 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень.

Про це повідомили на сайті Нацполіції.

У Нацполіції нагадують, що київські правоохоронці продовжують контролювати дотримання карантинних обмежень громадянами та суб'єктами господарювання. Так, протягом останніх вихідних перевірено 1510 закладів господарської діяльності - це розважальні заклади, заклади громадського харчування, торгово-розважальні центри тощо.

За результатами цих перевірок на посадових осіб складено 198 адмінпротоколів за ч. 1 ст. 44-3 (Порушення правил карантину людей) Кодексу про адміністративні правопорушення. За це передбачено накладення штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

Також, у закладах господарської діяльності поліцейські перевіряли громадян на предмет носіння засобів індивідуального захисту. Відтак, за порушення вимог ч. 2 ст. 44-3 КУпАП складено 208 адміністративних протоколів, що передбачає штраф від 170 до 255 гривень.

Працюйте віддалено та моніторте діяльність партнерів, конкурентів та співробітників за допомогою нового інструменту - LIGA360. IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди, яка містить персональні набори інструментів для роботи юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR та зручних внутрішніх комунікацій. Дізнатися більше


Увійдіть, щоб залишити коментар