Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Новинки в системі CONTR AGENT як запорука надійного партнерства та захищеного бізнесу

Реклама

Компанія ЛІГА:ЗАКОН представила ринку новинки свого продукту CONTR AGENT. Відтепер український бізнес отримає ще більше можливостей для перевірки та моніторингу своїх партнерів.

Нові аналітичні функції, які з'явилися у CONTR AGENT, надають користувачам цілий ряд переваг щодо отримання наступної інформації:

- Даних з Автоматизованої системи виконавчого провадження та Єдиного реєстру боржників.

В систему пошуку та аналізу контрагентів CONTR AGENT додана інформація з Автоматизованої системи виконавчого провадження, завдяки якій можна переглянути загальну кількість виконавчих проваджень (відкритих та закритих), інформацію про номер виконавчого провадження, категорії стягнення та виконавця. У випадку, якщо стягнення здійснюється на користь компанії - є можливість перейти на картку цієї компанії та переглянути більш детальну інформацію. Усі дані з Автоматизованої системи виконавчого провадження доступні на сторінці «Досьє компанії» у блоці «Міністерство юстиції».

Також у системі CONTR AGENT доступна інформація, яка міститься в Єдиному реєстрі боржників, який ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов'язання боржників для запобігання відчуженню ними майна. Таким чином відомості про компанію-боржника будуть автоматично відображені і в CONTR AGENT.

- Інформації щодо ключових персон в компанії (керівників та бенефіціарів).

Іще одна новинка в системі CONTR AGENT передбачає можливість перегляду досье ключових персон в компанії. Пошук здійснюється за ПІБ керівників та бенефіціарів компаній.

CONTR AGENT надає такі дані за Персоною:

 • Перелік компаній, які на сьогодні пов'язані з Персоною, а також інформацію щодо їх статутного капіталу, основного КВЕДу, кількості співробітників тощо;

 • Перелік компаній, де Персона була ключовою фігурою у минулому (так звана історична довідка);

 • Зв'язки Персони. На відміну від зв'язків з компаніями - тут ключовою відправною точкою є Персона, з якою пов'язані інші компанії, адреси, контактні дані тощо;

 • Інформацію про Держзакупівлі і суми контрактів, в яких перемагали компанії, де Персона вказана бенефіціаром, а також інформацію щодо тендерів: із загальними сумами контрактів та кількістю виграних тендерів;

 • Якщо Персона є ПЕП (або іншою особою, яка зобов'язана подавати щорічну декларацію), система надає всі знайдені щорічні декларації;

 • Якщо Персона є ще і ФОПом, то система надає дані ЄДР, інформацію з реєстрів УКРІНФОРМу і Мін'юсту, санкційних списків, тендерів, де ФОП брав участь, історію змін по ФОП, а також історію податкового боргу ФОП і перевірках.

- Даних ринкового (маркетингового) та фінансового скорингів.

Відтепер в аналітичній системі пошуку та аналізу контрагентів CONTR AGENT з'явилась нова перевага у вигляді фінансового та ринкового (маркетингового) скорингів компанії. В перекладі з англійської «скоринг» - це отримання балів (scores). Тобто CONTR AGENT містить систему оцінки фінансової стійкості та ринкової потужності компанії, яка складається з попередньо обчислених аналітиками фінансових показників - points.

Таким чином, фінансовий скоринг - це швидка і зручна система оцінки платоспроможності компанії, а ринковий скоринг - це оцінка її ринкової потужності та динамічності.

Результати скорингів від CONTR AGENT являють собою композитні індекси важливих фінансово-економічних індикаторів FinIndex та MarketIndex.

FinIndex відображає становище ліквідності, платоспроможності, рентабельності та ділової активності компанії. Цей індекс не є кредитним рейтингом компанії, але надає короткий аналіз оцінки фінансових ризиків компанії, завдяки якому користувачі сервісу можуть прийняти рішення щодо необхідності подальшого і більш докладного вивчення ситуації стосовно контрагента чи партнера.

MarketIndex - це інтегральний показник, який ґрунтується на основних ринкових маркерах компанії, які відображають частку в секторі, місце компанії в галузі, активність зростання відносно конкурентів на ринку тощо.

Фінансовий та ринковий (маркетинговий) скоринги відкривають для українського бізнесу наступні можливості:

 • комплексне відображення стану ліквідності, платоспроможності, рентабельності, стабільності та ділової активності компанії;

 • детальне відображення місця компанії в секторі та на ринку, частки ринку й субринку, частки в секторі, а також відносні, абсолютні та середньорічні показники динаміки зростання компанії;

 • допомога в прогнозуванні ризиків та зниження витрат;

 • захист від кредитного шахрайства та можливість проводити продуману фінансову політику;

 • передбачення ймовірності банкрутства компанії;

 • об'єктивну оцінку потужності та динамічності компанії під час вибору партнера чи контрагента.

Варто зазначити, що нова функціональність ринкового та фінансового скорингу доступна у всіх без винятку ліцензіях системи CONTR AGENT.

Як бачимо, новинки у системі CONTR AGENT дозволяють здійснювати повний та об'єктивний аналіз свого партнера у режимі 24/7, а також мінімізувати можливі ризики. А це в свою чергу стане запорукою надійного партнерства та захищеного бізнесу.

Для довідки: CONTR AGENT - сервіс перевірки надійності та моніторингу бізнес-партнерів від компанії ЛІГА:ЗАКОН. Сервіс CONTR AGENT дозволяє перевірити своїх контрагентів на наявність податкового боргу, судового рішення, початку процедури банкрутства, отримувати оперативну інформацію про зміни, що сталися у обраних контрагентів онлайн та об'єктивно оцінювати ризики співпраці.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини