Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

У ДПС розповіли, чи потрібно використовувати РРО при продажі товарів через інтернет

27.01.2021, 11:00
2480
0

Поки усе залежить від обсягу доходу і групи товарів
Поки усе залежить від обсягу доходу і групи товарів

Податківці пояснили, що ФОП - платники єдиного податку другої - четвертої груп при реалізації товарів через мережу Інтернет у разі відправлення таких товарів поштою за умови післяплати із використанням послуги "накладений платіж" не застосовують РРО/ПРРО (до 01.01.2022), якщо:

  • обсяг доходу протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (1 млн. 320 тис. грн)

  • та якщо такі особи не здійснюють реалізацію: технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту; лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров'я; ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

У разі недотримання зазначених умов застосування РРО та/або ПРРО для таких платників єдиного податку є обов'язковим.

З повним текстом роз'яснення можна ознайомитися за посиланням

Більше відповідей ДПС на запитання платників податків можна знайти в модулі "База податкових знань" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. База перебуває в актуальному стані, доповнюється новими запитаннями-відповідями. Скористайтеся для цього тестовим доступом.

Бажаєте дізнатись всю інформацію про конкурентів і партнерів? Отримайте повні дані з реєстрів завдяки IT-рішенню Liga360. Дізнавайтесь про керівників та бенефіціарів компаній, зміни видів діяльності в держреєстрі, про останні тендери та судові рішення. Спробуйте Liga360: Керівник вже зараз і будьте готовими до будь-яких ризиків з контрагентами.


Увійдіть, щоб залишити коментар