Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податківці викрили схему ухилення від сплати податків фізособою на суму понад 9 млн грн

Реклама

Податківцями спільно з ГУ ДФС у Дніпропетровській області виявлено факти отримання фізичною особою - підприємцем на власні рахунки та платіжні картки коштів на суму понад 25 млн гривень.

Про це повідомляють у прес-службі ДПС.

Встановлено, що фізична особа відкрила банківські карткові рахунки, на які зараховувались грошові кошти, що можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом. У подальшому кошти обготівковувались через банкомати та касові відділення банківських установ.

У звітності про підприємницьку діяльність зазначені операції не відображались, що призвело до несплати податків та зборів у сумі понад 9 млн гривень.

За матеріалами аналітичного дослідження, зібраного управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Дніпропетровській області, до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за ч. 3 ст. 212 КК.

Подати звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Переконайтеся самі

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини