Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Інформацію про автоматично зафіксовані порушення ПДД можна отримати по СМС

Реклама

Кабмін постановою від 3 березня 2021 р. № 180 затвердив Порядок безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, особам, за якими зареєстровано транспортні засоби, та/або безпосереднім користувачам таких транспортних засобів.

Інформацію можуть отримувати відповідальні особи:

  • фізична особа (за якою зареєстровано транспорт)

  • керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб (або особа, яка виконує повноваження керівника)

  • належний користувач відповідного транспортного засобу, якщо про нього внесено відомості до Єдиного державного реєстру транспортних засобів

Відповідальна особа за бажанням звертається до територіального сервісного центру МВС незалежно від реєстрації місця проживання або реєстрації транспортного засобу з відповідною заявою, в якій зазначає бажаний спосіб отримання інформації та абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв'язку та/або адресу електронної пошти.

У разі вчинення адміністративного правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксованого в автоматичному режимі, інформування про таке правопорушення здійснюється шляхом надсилання повідомлення, що містить інформацію про:

  • орган, яким прийнято рішення про накладення стягнення за адміністративне правопорушення;

  • найменування посади, прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) особи, яка винесла постанову про адмінправопорушення;

  • дату прийняття такого рішення (винесення постанови);

  • статтю КпАП, вимоги якої порушено;

  • ідентифікатор для доступу до інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті МВС.

Інформація про адресу офіційного веб-сайту МВС, на якому відповідальна особа може ознайомитися із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення, ідентифікатор для доступу до викладеної інформації та порядок звільнення від адміністративної відповідальності містяться в постанові у справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, відповідно до статті 283 КпАП.

Інформація про адміністративні правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксовані в автоматичному режимі, що розглядаються посадовими особами Укртрансбезпеки, розміщується для ознайомлення на офіційному сайті МВС.

МВС забезпечує через сервіс на сайті доступ до пошуку інформації із зазначенням номерного знака транспортного засобу, серії і реєстраційного номера бланка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

У разі відсутності зазначеної інформації сервіс надає відповідне повідомлення.

Читайте також: Відповідальність водіїв за порушення ПДР: що змінилося?

Перевірте потенційних партнерів та співробітників ще до першої зустрічі. В оновленому сервісі CONTR AGENT є дані з реєстрів про всіх громадян України. Дізнавайтеся, чи перебуває особа у реєстрі боржників, виконавчих проваджень, або переховується від органів влади. Замовляйте CONTR AGENT за вигідною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини