Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Дія City: які будуть ставки податків для ІТ-бізнесу

6.04.2021, 10:08
295
0

ПДФО - 5% замість 18%, податок на виведений капітал - 9%
ПДФО - 5% замість 18%, податок на виведений капітал - 9%

Податки для ІТ-бізнесу в 5 разів нижчі, захист від неправомірних дій правоохоронних та перевіряючих органів, можливості залучення інвестицій, - про такі переваги для ІТ-компанії від Дія City заявив Віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на онлайн-презентації проекту Дія Сіty.

“Українські айтішники - одні з найкращих у світі. Більша частина з них працюють в аутсорсингових компаніях. Я хочу, щоб українці створювали круті продуктові компанії у нашій країні. Я вірю, що завдяки Дія Сіty Україна стане найпотужнішим IT-хабом у світі”, - наголосив Михайло Федоров.

Серед основних переваг Дія City:

  • Безпека ведення бізнесу: без корупційних схем

  • Можливості для венчурного інвестування

  • Віртуальна бізнес-країна з гнучкими умовами

  • STEM-освіта світового рівня в Україні

  • Твоя інтелектуальна власність захищена.

  • Свобода обирати форму співпраці з ІТ-спеціалістами: золота середина між ФОП та трудовими відносинами

В кожного учасника ринку буде свобода вибору - режим Дія City чи звичайні умови праці. Участь у Дія City - добровільна.

У рамках спецрежиму Дія City діятимуть такі ставки податків: ПДФО - 5% замість 18%, військовий збір - 1,5%, ЄСВ - 22% від МЗП, податок на виведений капітал - 9% замість податку на прибуток (18%).

Також проект Дія City запроваджує елементи системи загального або ж англійського права. А ще гнучку форму співпраці з ІТ-спеціалістами - GIG-контракти, які гарантуватимуть захист найманих працівників. А це: відпустка, лікарняний, визначена тривалість робочого дня. Фактично айтішники завдяки Дія City отримають фріланс з гарантіями.

Наразі триває активна робота щодо розробки законодавчої бази Дія City. Автори законопроекту №4303 отримали колосальний фідбек від бізнесу. Текст доопрацьованого законопроекту зареєстрований у Верховній Раді. Це компромісний документ, що враховує побажання ІТ-спільноти та кращі положення альтернативних законопроектів.

Liga360: Керівник - надійне ІТ-рішення для захисту вашого бізнесу. Моніторте конкурентів, перевіряйте контрагентів, відстежуйте загрози для репутації та захистіть вашу нерухомість від рейдерських захоплень. Спробуйте Liga360 вже сьогодні.


Увійдіть, щоб залишити коментар