Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Київським підприємцям дозволили встановити літні майданчики, але працювати вони не зможуть

19.04.2021, 10:06
1530
2

Працювати відкриті «зали» зможуть лише після повного зняття карантинних обмежень
Працювати відкриті «зали» зможуть лише після повного зняття карантинних обмежень

У столиці із 15 квітня дозволяється монтаж літніх майданчиків біля закладів харчування.

Про це нагадує Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Укласти договір пайової участі в утриманні об'єктів благоустрою можна у Центрі надання адміністративних послуг онлайн. Покрокова відеоінструкція за посиланням.

Однак варто зазначити, що наразі літні майданчики не можуть приймати відвідувачів, адже відповідно до протиепідемічних обмежень, які діють у столиці, заклади громадського харчування працюють лише на виніс та доставку.

Так, працювати відкриті «зали» зможуть лише після повного зняття карантинних обмежень.

Нагадуємо також, що Київрада розширила пільги та преференції для малого і середнього бізнесу столиці, який постраждав через пандемію.

Так, зокрема, на період дії карантинних обмежень зменшено розмір пайової участі власникам майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, у тому числі сезонних та відкритих (літніх) майданчиків. Внесок становитиме одну гривню, незалежно від розміру пайової участі, визначеного у договорах.

Захистіть свій бізнес під час карантину. Тримайте критично важливі новини в смартфоні з Liga360. Залучіть команду до обговорення профільних тем, спільного пошуку бізнес-ризиків та можливостей. Будьте в курсі усіх інфоприводів і законодавчих змін. Щоб оцінити усі переваги Liga360, придбайте доступ сьогодні.


Увійдіть, щоб залишити коментар