Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Набув чинності Закон про нову процедуру надсилання постанов про штрафи за порушення ПДР

Реклама

23 травня 2021 року набув чинності Закон № 1438-ІХ, яким скасовується надсилання адмінпостанов порушникам ПДР при вчасній сплаті штрафу.

Постанова про накладення адміністративного стягнення вважається виконаною у разі сплати 50% штрафу за порушення ПДД, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), до вручення такої постанови або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення, або протягом 10 днів з дня набрання постановою законної сили.

Постанова про накладення адміністративного стягнення за порушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), також вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням, залишеним на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50% розміру штрафу протягом 10 днів з дня вчинення відповідного правопорушення.

Постанова, що не була виконана шляхом сплати 50% розміру штрафу протягом 10 днів з дня її винесення, надсилається рекомендованим листом з повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи). За зверненням особи постанова про накладення адміністративного стягнення, що вважається виконаною, надсилається рекомендованим листом на її адресу протягом п'яти днів з моменту отримання звернення.

Відповідні зміни внесено до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Автоматизуйте свою договірну роботу з новим функціоналом LIGA360. Інструмент Contractum проаналізує текст ваших договорів, оцінить надійність сторін-підписантів та проінформує про наближення дат при виконанні умов договору. Встигніть першими отримати тест за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини