Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Стратегії захисту бізнесу від головних IT-загроз на Cybersafe 2021. new reality

Реклама

3 червня на конференції Cybersafe 2021. new reality 12 кращих експертів з кібербезпеки з «Датагруп», «PwC Україна», Octava Defence та інших топових компаній поділяться новими інструментами захисту інформації в умовах віддаленої роботи і розкажуть, як як об'єднати людей, процеси і технології в компанії для постійного моніторингу та поліпшення IT-безпеки.

Інформаційним партнером заходу виступить компанія ЛІГА:ЗАКОН.

ЛІГА:ЗАКОН підтримує усі спеціалізовані професійні заходи з кібербезпеки бізнесу. Цього року на початку червня пройде декілька заходів, які ми рекомендуємо для відвідування.

Подробиці: https://cybersafe.delo.ua/

Серед спікерів: старший менеджер «PwC Україна» Антон Цешнатій, співзасновник школи етичних хакерів Cyber School і компанії Cyber Unit Єгор Аушев, Senior Cybersecurity Professional Bert Heitink, директор з розвитку бізнесу UCloud Данило Бєлов, провідний фахівець з рішень безпеки компанії «Датагруп» Олександр Чорноус, директор з кібербезпеки «Київстар» Юрій Прокопенко і ще 8 + експертів з кібербезпеки.

Ви дізнаєтеся:

- Як об'єднати людей, процеси і технології для постійного моніторингу та поліпшення стану безпеки. Досвідом Octava Defence і «ЛІГА: ЗАКОН» поділяться СОО SOC Octava Defence Олександр Волощук та BDM компанії Олексій Севонькін.

- ТОП-5 речей, які потребують контролю в корпоративній кібербезпеці, аби вижити в наступні шість місяців пандемії. Розповість Senior Cybersecurity Professional Bert Heitink.

- Як застосувати захист за моделлю Zero trust в IT-рішеннях і вашому бізнесі. Про це розповість керівник підрозділу інженерів з кібербезпеки компанії ЕРАМ Віталій Балашов.

- Про сучасні види атак на локальні і хмарні інфраструктури, а також стратегії кібербезпеки з сервісами AZURE і Microsoft 365, від експерта з хмарних сервісів Microsoft, AZURE Sure Step Ambassador групи компаній МУК Євгенія Митюка.

Досвід експертів конференції Cybersafe буде корисний власникам і головним виконавчим директорам компаній, IT-директорам (CIO) та технічним директорам (CTO), директорам з інформаційної безпеки (CISO) і профільним фахівцям IT-департаментів - усім охочим отримати інструменти захисту особистої та професійної інформації в нових реаліях.

Щорічно до конференції Cybersafe долучається понад 1000 учасників онлайн і понад 200 офлайн.

Цього року захід також відбудеться в двох форматах. Учасники офлайн-формату зможуть отримати досвід експертів в комфортному залі Inveria Event Space, обговорити нетривіальні виклики в сфері інформаційної безпеки під час нетворкінгу і отримати доступ до місячного курсу «Основи кібербезпеки» від Cisco.

Придбати квитки можна на сайті https://cybersafe.delo.ua/

До 29 травня діє спеціальна ціна.

На всі питання про захід відповість персональний менеджер за телефоном +38 (067) 223 01 79 або email: m.titarenko@ekonomika.ua

Головні партнери - оператор кібербезпеки Octava Defence і партнер безпеки компанія «Датагруп».

Організатори:

Ekonomika+ - бізнес / медіа бюро, до якого входять найбільші видання: лідер ділового контенту Delo.ua, онлайн-медіа про PR і маркетинг MMR.ua, дайджест ділової жінки Womo.ua і журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Також щорічно компанія проводить близько 20 бізнес-заходів, серед яких: великий фестиваль для малого і середнього бізнесу Get Business Festival, огляд трендів в PR-галузі PR-марафон, досвід ділових жінок She Congress, стратегії і досвід змін від лідерів великого бізнесу Business Wisdom Summit та інші.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини