Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Оновлено ліцензійні умови виробництва та обігу вогнепальної зброї

7.06.2021, 15:31
429
0

Постанова набирає чинності через 2 місяці з дня її опублікування
Постанова набирає чинності через 2 місяці з дня її опублікування

Постановою Кабміну від 2 червня 2021 р. № 571 Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу доповнено новим пунктом 4-1 такого змісту:

Вимоги цих Ліцензійних умов поширюються на місця провадження господарської діяльності ліцензіата, які зазначені в документах, що додаються до заяви про отримання ліцензії (з урахуванням змін, внесених до документів, що подані ліцензіатом до органу ліцензування).

Місце провадження виду господарської діяльності - місце (об'єкт, приміщення, будівля), в якому (у межах якого) суб'єкт господарювання провадить господарську діяльність або яке використовується в його провадженні (може збігатися з місцезнаходженням суб'єкта господарювання), а саме:

  • магазин, в якому здійснюється торгівля зброєю, боєприпасами до неї, спеціальними засобами;

  • майстерня з ремонту зброї;

  • виробниче приміщення.

Розширено перелік документів, які додаються до заяви, зокрема, доповнено відомостями про місця провадження господарської діяльності із зазначенням щодо кожного з них виду діяльності, що вказаний у заяві.

У разі відкриття місця провадження господарської діяльності ліцензіат у будь-який зручний спосіб (нарочно, поштовим відправленням або в електронному вигляді) подає органові ліцензування повідомлення про відкриття місця провадження діяльності та відповідні документи. Повідомлення про закриття місця провадження господарської діяльності ліцензіат зобов'язаний протягом десяти робочих днів з дня його закриття подати у будь-який зручний спосіб.

Також оновлено вимоги щодо зберігання зброї.

Liga360: Керівник - надійне ІТ-рішення для захисту вашого бізнесу. Моніторте конкурентів, перевіряйте контрагентів, відстежуйте загрози для репутації та захистіть вашу нерухомість від рейдерських захоплень. Спробуйте Liga360 вже сьогодні.


Увійдіть, щоб залишити коментар