Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Реклама вище другого поверху в Києві заборонена: розроблено інструкцію

Реклама

Як не псувати зовнішній вигляд столичних вулиць пояснює інструкція, яку розробили в Києві.

Про це зазначає заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій.

Нова методичка з оформлення вивісок, яку нещодавно презентували в Управлінні реклами, допоможе підприємцям розробити такий дизайн вивіски, що не суперечитиме затвердженим Правилам оформлення.

Брошура відповідає на найбільш поширені запитання: що можна розмістити на вивісці, а що - ні, які вимоги до вивісок у різних частинах міста, як правильно обрати місце на фасаді та як швидко оформити документи на вивіску і заощадити кошти.

Правила розміщення рекламних конструкцій визначають, якого типу вони мають бути в тій чи іншій «форматній зоні» міста. Усього нараховується 5 форматних зон.

Кожна з них має свої чіткі вимоги до типів рекламних засобів. Наприклад, у нульовій і першій форматних зонах, які охоплюють історичний центр міста (Сагайдачного, Басейна, Шота Руставелі, Льва Толстого тощо), вивіски на фасадах будівель мають розміщуватися виключно окремими літерами - без жодних «підкладок». В усіх зонах розміщення конструкцій допускається виключно між першим і другим поверхом, за винятком торгових центрів.

У другій форматній зоні (Чоколівський проспект, проспект Валерія Лобановського, бульвар Дружби Народів тощо) такі конструкції допустимо розміщувати на певній основі, але літери мають розміщуватися окремо.

Вивіски у вигляді лайтбоксів можуть розміщуватись виключно у третій та четвертій форматних зонах.

Як зупинити рейдерське захоплення? Поставте на контроль свою нерухомість в сервісі SMS-Маяк, щоб миттєво отримувати сигнали про зміни в Реєстрі речових прав. Це допоможе вчасно звернутися до державного реєстратора та до суду, і зупинити незаконні дії. Спробуйте зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини