Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У МОЗ розповіли, які обмеження можуть бути запроваджені у разі підвищення рівня захворюваності

Реклама

Спілка Українських Підприємців (СУП) провела зустріч із Міністром охорони здоров'я Віктором Ляшко та заступником Міністра Олександром Комарідою та поділилася найважливішими для бізнесу підсумками зустрічі.

Які обмеження можуть бути запроваджені у разі підвищення рівня захворюваності у країні?

Ніяких великих ключових змін у постанові про карантин не планують змінювати. У разі підвищення захворюваності буде діяти адаптивний карантин (зонування регіонів залежно від рівня епідеміологічної небезпеки).

Проте у МОЗ планують ввести послаблення під час карантину для деяких закладів, якщо:

  • до 80% і більше колективу підприємства/організації вакциновані

  • допускати в заклади споживачі та клієнтів, які вакциновані

  • освітні заклади не будуть переходити в онлайн - 80% дорослих, які працюють у школах, мають бути вакциновані.

  • для ТРЦ розробляють спеціальний програмний продукт за прикладом Німеччини, який дозволить записатися на конкретний час для відвідування ТРЦ, відслідковувати його завантаження, допускатимуть в такі заклади вакцинових покупців або тих, хто зробив ПЛР-тест або експрес-тест на місці.

Чи достатньо наразі в Україні вакцин для щеплення проти COVID-19?

Наразі в Україні 7 млн доз «вільних» вакцин. Будуть ще поставки, перебоїв не передбачується. Головне завдання сьогодні - залучити якомога більше населення країни до вакцинації, в тому числі, за підтримки і допомоги бізнесу.

Нагадаємо, адаптивний карантин продовжили ще на місяць. Також у Києві запрацювала електронна система подачі заявок на доступ до громадського транспорту в разі посилення карантинних обмежень.

Працюйте віддалено та моніторте діяльність партнерів, конкурентів та співробітників за допомогою нового інструменту - LIGA360. IT-екосистема є єдиним робочим простором для усієї команди, яка містить персональні набори інструментів для роботи юристів, фінансистів, маркетингу, служби безпеки, PR, HR та зручних внутрішніх комунікацій. Дізнатися більше

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини