Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Подати заяву на реєстрацію шлюбу можна буде через Дію

Реклама

Вже цієї осені подати заяву на реєстрацію шлюбу можна буде через Дію. Наразі послуга в розробці, її презентують на новому Diia Summit, який відбудеться в кінці жовтня.

Про це зазначають у Мінцифрі.

Це буде послуга, яка дозволить подавати документи на реєстрацію шлюбу на порталі Дія та сплачувати адміністративний збір за послугу в застосунку.

«Сьогодні, 1 вересня, була прийнята постанова, завдяки якій ми спільно з Мін'юстом зможемо реалізувати послугу подання заяви на реєстрацію шлюбу через Дію, щоб життя українців було ще зручнішим. Також для зручності громадян та уникнення черг українці зможуть подати заяву для отримання повторних свідоцтв про шлюб, народження, смерть, зміну імені та отримати витяги з державного реєстру актів цивільного стану громадян», - зазначив керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік.

Так, спрощено послуги, скорочено поля для заповнення заяв, забезпечено зручну оплату, а також надано можливість отримання витягу поштою або у відділі ДРАЦС - можна буде замовити видачу 7 видів витягів.

Послуги реалізовані завдяки співпраці Міністерства цифрової трансформації, Міністерства юстиції України та програми EU4Digital.

Є питання з кадрового обліку? У LIGA360 знайдете понад 3 тисячі експерних роз'яснень та алгоритмів дій для роботи. Замовте безкоштовний тест LIGA360:HR-Менеджер прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини