Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Нацбанк посилив вимоги до електронних документів

Реклама

Національний банк України посилив вимоги до електронних документів, які надсилаються на електронну поштову скриньку nbu@bank.gov.ua.

Відтепер фінансові установи, інші підприємства, установи, організації повинні надсилати до Національного банку України лише оригінали електронних документів, підписані кваліфікованим електронним підписом, або скановані електронні копії документів, засвідчені кваліфікованим електронним підписом (або електронною печаткою). Такі зміни покликані захистити інтереси підприємств, установ та організацій, які звертаються до Національного банку України.

Крім того, нові правила надсилання документів відповідають вимогам чинного законодавства України. Водночас звернення громадян та запити на інформацію, які надсилаються на електронну поштову скриньку, опрацьовуватимуться з урахуванням вимог Законів “Про звернення громадян”, “Про доступ до публічної інформації” та розпорядчих актів Національного банку України. Для звернень громадян та запитів на інформацію кваліфікований електронний підпис не є обов'язковим.

За матеріалами НБУ.

Будьте готовими до перевірок контролюючих органів. В Інформаційно-правових системах ЛІГА:ЗАКОН є алгоритми дій, порядок перевірок, інформація про всі органи контролю, з якими стикаються бізнеси. Замовте тестовий доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини