Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Укрпошта підвищить тарифи на універсальні послуги з 1 грудня

Реклама

НКРЗІ рішенням від 2 листопада 2021 року № 413 затвердила Граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку, які набудуть чинності 1 грудня 2021 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Тарифи в середньому зростуть на 10-15%. Проте тариф на відправлення посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг залишиться незмінним:

  • у межах області - 23 грн за посилку та 4 грн за 1 кг (без ПДВ)

  • у межах України - 30 грн за посилку та 5 грн за кг (без ПДВ)

Детальніше з новими тарифами можна ознайомитися за посиланням

Оператори мають право знижувати Граничні тарифи, але не нижче собівартості відповідної послуги.

У межах України безоплатно пересилаються:

  • прості листи масою до 20 грамів і поштові картки, відправниками та адресатами яких є військовослужбовці строкової служби;

  • посилки з одягом військовослужбовців строкової служби, що відправляються в установленому порядку військовими частинами;

  • відправлення для сліпих (крім тих, що перевозяться авіатранспортом).

Оплата послуг з пересилання у межах України простих листів масою до 20 грамів та поштових карток, відправниками та адресатами яких є військовослужбовці строкової служби, а також посилок з одягом військовослужбовців строкової служби здійснюється за рахунок і в межах бюджетних асигнувань, передбачених на утримання відповідних бюджетних установ.

Хочете перевіряти потенційних партнерів чи клієнтів? У LIGA360:Керівник є дані держреєстів на 6,6 млн юросіб та ФОП. А ще система оцінює компанії за 21 ризик-фактором. Дізнавайтеся більше за посиланням.

День грандіозних знижок у ЛІГА:ЗАКОН. Тільки у Black Friday, ми надаємо до -50% на рішення LIGA360. Заповніть заявку, щоб першими отримати свою акційну пропозицію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини