Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети

Реклама

 Сьогодні на засіданні Уряду було затверджено мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети, які набудуть чинності з 1 лютого 2022 року. Про це повідомляє Мінекономіки.

Так, мінімальні роздрібні ціни на пакети із стінками товщиною понад 50 мікрометрів, призначені для пакування та транспортування товарів і продуктів у точках роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг становитимуть:

  • 2,00 грн - пакет без ручок і бокових складок;

  • 2,50 грн  -  пакет без ручок, але  з боковими складками або з ручками без бокових складок;

  • 3,00 грн -  пакет з ручками і боковими складками.

Нагадаємо, що у червні 2021 року набув чинності Закон “Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України”, яким з 10 грудня забороняється безоплатне розповсюдження пластикових пакетів у роздрібній торгівлі та закладах громадського харчування.

Водночас ці вимоги не поширюються на біорозкладні та надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та транспортування свіжої риби, м'яса, сипучих продуктів, льоду та використовуються як первинна упаковка до 1 січня 2023 року.

Крім того, з 10 березня 2022 року забороняється розповсюдження в магазинах та закладах громадського харчування надтонких (із стінками товщиноюменше 15 мікрометрів), тонких (із стінками товщиною від 15 до 50 мікрометрів) та оксорозкладних пластикових пакетів.

Нагадаємо,безкоштовне поширення пластикових пакетів заборонено з 10 грудня 2021 року.

Щоб діяти на 360, компаніям потрібна інформація та інструменти для прийняття рішень. Повний огляд правового й медійного поля, моніторинги критичних змін, огляд галузі, діяльності партнерів та конкурентів - все це пропонує IT-платформа всієї компанії LIGA360. Деталі за посиланням.

Як керівнику першим отримати інформацію у Новому Році? Управлінські рішення та зміни надасть LIGA360. Тільки до 14 січня отримайте преміум-пакети за вигідною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини