Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДПС нагадує підприємцям про обов'язок забезпечення розрахунків за допомогою платіжних карток

Реклама

ДПС повідомила, що на її адресу системно надходять скарги громадян щодо незабезпечення можливості продавцями товарів проведення розрахунків за допомогою платіжних карток та банківських терміналів.

Тому служба нагадує платникам податків про визначений постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів» обов'язок забезпечити приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги), включаючи суб'єктів малого підприємництва, які провадять діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг у населених пунктах з чисельністю населення від 25 тис. осіб і які відповідно до закону використовують реєстратори розрахункових операцій.

Також податкова звертає особливу увагу на дотримання цих правил платниками податків, обов'язок застосування РРО/ПРРО у яких виник з 01.01.2022 року.

Читайте також:

Які штрафи передбачені за проведення розрахункових операцій не на повну суму чи без видачі чека

Штрафи за РРО: як визначатиметься кількість порушень

Найзручніша звітність для ФОП - у рішенні LIGA360:Підприємець. Всі необхідні форми до держорганів, підказки й автоматична перевірка помилок. Спробуйте прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини