Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Системі BankID Нацбанку запроваджуються тарифи для її учасників

Реклама

У Системі BankID НБУ з 1 лютого 2022 року запроваджуються тарифи на послуги, що надаються абонентам системи, зокрема за підключення та користування нею. Попит на підключення до Системи BankID НБУ нових організацій, які надають громадянам України свої послуги віддалено, постійно зростає. Зважаючи на це, упровадження тарифів на послуги для абонентів системи, дасть змогу Національному банку продовжувати розвивати функціонал системи і водночас покривати витрати на її супроводження.

Так будуть запроваджені тарифи на послуги Національного банку:

- підключення до системи абонента - 2 500 грн;

- підключення до системи додаткового абонентського вузла - 2 000 грн;

- супроводження підключеного до системи абонента - 600 грн щомісяця;

- оброблення системою кожного успішного підтвердження електронної дистанційної ідентифікації між абонентом-ідентифікатором та абонентом - надавачем послуг (платником за цією послугою є абонент - надавач послуг) - 0,10 грн.

Ці тарифи встановлюються Національним банком лише для учасників Системи BankID НБУ - банків та інших компаній, що надають комерційні послуги (тобто тарифи не стосуються користувачів - фізичних осіб). Водночас Національний банк залишає безоплатними послуги для абонентів, які приєднались у статусі абонента - надавача послуг виключно для надання некомерційних послуг. Також абоненти, які приєдналися до Публічної пропозиції Національного банку на укладення договору приєднання до Системи BankID НБУ у статусі абонента - надавача послуг та/або абонента-ідентифікатора до 1 лютого 2022 року, оплату за послугу підключення до системи у відповідному статусі не здійснюватимуть.

За матеріалами Нацбанку

Щоб діяти на 360, компаніям потрібна інформація та інструменти для прийняття рішень. Повний огляд правового й медійного поля, моніторинги критичних змін, огляд галузі, діяльності партнерів та конкурентів - все це пропонує IT-платформа всієї компанії LIGA360. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини