Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Торговельні мережі зможуть залучити пільгові кредити

Реклама

Уряд підтримав рішення, яке дасть можливість торговельним мережам залучити пільгові кредити до 1 млрд грн строком на один рік під 5%. Як зауважив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, це дозволить поповнити обігові кошти, не закривати магазини та вчасно розраховуватися за продукти з українськими виробниками.

«Продовольчі мережі сьогодні фактично стали об'єктами критичної інфраструктури. Уряд тісно співпрацює з такими мережами, аби в усіх містах і селах були продукти харчування, соціальні товари та речі першої необхідності», - наголосив очільник Уряду.

Відповідна постанова Кабміну від 5 квітня 2022 р. № 410 набула чинності 8 квітня. Змінами, зокрема, передбачено, що для отримання державної підтримки не застосовуються обмеження до суб'єктів великого підприємництва, які здійснюють торгівлю товарами на торговельних площах, не менше 60 % яких призначено для торгівлі продуктами харчування разом з алкогольними напоями та тютюновими виробами. Максимальна сума 1 млрд. гривень, строк - один рік. Компенсація процентів надається до рівня 5 відсотків річних.

Як бізнесу діяти правильно в умовах воєнного часу? Завдяки LIGA360. Система доповнена новими розділами й інструментами, де зібрані зміни законодавства, новини й аналітика, консультації. Знаходь відповіді та слідкуй за змінами щодня.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини