Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України, зазначає, що з початку війни були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою. Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими.
Система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни. Й наразі готова повернутись до роботи.
З 16 травня на автомобільних дорогах міст Київ, Біла Церква, Вінниця, Кривий Ріг, Суми, Житомир, Хуст, Мукачево, Івано-Франківськ, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Кременчук, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Луцьк, Львів та Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей запрацюють прилади фіксації правопорушень, які контролюватимуть дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі.
Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях.
Крім того, у КМДА повідомляють, що з 16 травня, у Києві відновлено оплату за проїзд у метро та наземному комунальному транспорті. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
«Таке рішення місто прийняло у зв'язку з тим, що у столицю повертаються містяни тому потрібно відновлювати повноцінну роботу громадського транспорту. А для цього потрібно закуповувати пальне, запчастини для ремонту, сплачувати за електроенергію та платити заробітну плату працівникам транспортних підприємств. Усе це чималі кошти, яких у бюджеті немає через відсутність надходжень», - розповів Микола Поворозник.
Сплатити за поїзд пасажири можуть транспортними картками, через платіжні додатки та мобільний додаток «Київ цифровий». Ціна на проїзд залишилася 8 грн за одноразовий проїзд.Метрополітен для перевезень пасажирів працює з 6:00 до 22:00.
Рух поїздів здійснюється:
- на «червоній» лінії - від станції «Академмістечко» до станції «Лісова»;
- на «синій» лінії - від станції «Героїв Дніпра» до станції «Теремки»;
- на «зеленій» лінії: від станції «Сирець» до станції «Червоний хутір».
Працюють пересадочні вузли: «Золоті ворота»-«Театральна»; «Площа Льва Толстого»-«Палац спорту». Без зупинки поїзди слідують повз станції: «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Дніпро», «Гідропарк». Відновила роботу станція метро «Кловська».
Інтервал руху поїздів скорочено. На всіх лініях інтервал складає 5-7 хвилин у години пік, 10-15 хвилин в інший час.
Подовжено роботу наземного громадського транспорту - відсьогодні він працює з 6:00 до 22:30.
Підземні станції продовжують цілодобово приймати людей як укриття. У разі повітряної тривоги рух на відкритих ділянках призупиняється.
КП «Київпастранс» здійснює перевезення:
- на 63 автобусних маршрутах загальною кількістю 141 автобус;
- на 17 трамвайних маршрутах загальною кількістю 74 трамваї;
- на 27 тролейбусних маршрутах загальною кількістю 93 тролейбуси.
Вартість проїзду також не змінено. Інтервал руху наземного транспорту скорочено до 10-12 хвилин.
Перелік актуальних маршрутів доступний за посиланням.
Як підприємцю самостійно вести звітність? З рішенням LIGA360:Підприємець. Система надасть підказки й алгоритми заповнення, перевірить помилки. А ще тут можна контролювати розрахунки з бюджетом. Отримайте доступ за посиланням.