Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Єврокомісія затвердила План відбудови України

Реклама

Денис Шмигаль повідомив, що Європейська комісія затвердила План відбудови України. Вже зараз пропонується надати Україні 9 млрд євро макрофінансової допомоги.

Прем'єр зауважив, що головне в цьому плані не гроші, а офіційно оформлений меседж, що ЄС стане ключовим гравцем у майбутній відбудові України. Тобто ми разом будемо не просто відновлювати те, що зруйнували росіяни, а будемо будувати Нову Україну. За новими європейськими правилами.

Євросоюз буде спиратися на план, який розробляє наша Нацрада з питань повоєнного відновлення. Україна буде «власницею» процесу, але для максимальної прозорості та ефективності ми залучимо наших європейських партнерів. Наш спільний план спиратиметься на 4 стовпи:

  • відбудова всієї інфраструктури за найновішими стандартами та європейською політикою

  • модернізація української держави та наших інституцій

  • максимальна інтеграція України з ЄС в усіх сферах і напрямках

  • економічна трансформація, в тому числі нові можливості для українського бізнесу.

Де керівнику знаходити інформацію щодо законодавчих ініціатив та їх впливу на бізнес? Графічні зв'язки у LIGA360:Керівник - це інноваційний інструмент для аналізу правового поля, що показує всі пов'язані документи у візуальній формі. Знаходь найважливіші нововведення й аналітику до них у два кліки, замовивши LIGA360:Керівник.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини