Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Збільшено граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями

Реклама

Нацбанк збільшив граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями з 90 до 120 календарних днів. Відповідні зміни внесені постановою НБУ від 7 червня 2022 року № 113 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року № 18", яка набрало чинності з 8 червня.

Таке рішення регулятора розширить можливості експорту та імпорту товарів українським бізнесом в умовах порушення ланцюгів постачання через війну. 

Нові вимоги застосовуватимуться до операцій резидентів з експорту та імпорту товарів, здійснених із 5 квітня 2022 року. Для операцій, що проводилися до відповідної дати, граничні строки розрахунків становлять 365 днів.

Довідково

Національний банк України 4 квітня 2022 року з метою запобігання виведенню капіталу за кордон тимчасово скоротив граничні строки розрахунків за експортно-імпортними операціями, здійсненими з 5 квітня 2022 року, з 365 до 90 календарних днів.

Де керівнику знаходити інформацію щодо законодавчих ініціатив та їх впливу на бізнес? Графічні зв'язки у LIGA360:Керівник - це інноваційний інструмент для аналізу правового поля, що показує всі пов'язані документи у візуальній формі. Знаходь найважливіші нововведення й аналітику до них у два кліки, замовивши LIGA360:Керівник.

Читайте також:

ЗЕД та митниця під час війни: бізнес-дайджест

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини