Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Автоперевізники можуть оперативно оформити ліцензії через систему «ШЛЯХ»

Реклама

Завдяки ІТ рішенню «ШЛЯХ» термін розгляду заяв на отримання ліцензій скоротився із 1-3 місяців до 1-5 днів. Про це звітують у Мінінфраструктури.

Три місяці тому Державна служба України з безпеки на транспорті (ДСБТ) запустила новий цифровий інструмент - сервіс «Ліцензування» Системи «ШЛЯХ». Він максимально спрощує процедуру подання документів та управління ліцензійними справами.

За цей час сервіс показав наступні результати:

  • кількість опрацьованих заяв збільшилася у 7 разів

  • термін розгляду заяв скоротився із 1-3 місяців до 1-5 днів

  • кількість позитивних рішень зросла до 75%

Мустафа Найєм, заступник Міністра інфраструктури, закликає усіх перевізників подавати заяви особисто без посередників. Тепер процес отримання ліцензії став максимально зручним, швидким та з ліквідованими корупційними ризиками.

Він також підкреслив, що створений інструмент є тільки частиною масштабної програми дебюрократизації в сфері автоперевезень. Паралельно опрацьовується повне скасування дозвільної системи в автоперевезеннях з ЄС, а також ліквідація усіх вузьких місць на західних кордонах в рамках проєкту «Відкритий кордон».

З детальною інструкцією подання документів на отримання ліцензії на період дії воєнного стану або повідомлення про зміну даних можна ознайомитися за посиланням

Читайте також: ЗЕД та митниця під час війни: бізнес-дайджест

Як керівникам бути впевненими в управлінських рішеннях? Завдяки LIGA360. Знаходь алгоритми дій для бізнесу, читай бізнес-новини, контролюй свою репутацію та діяльність конкурентів. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини