Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як перевірити безпечність сайту

Реклама

Держспецзв'язку надало рекомендації щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом тощо.

Перевірити безпечність сайту можна за кількома критеріями:

1. Необхідно звернути увагу на те, який протокол використовує сайт:

  • https - надійний, забезпечує захищене з'єднання, конфіденційність інформації за допомогою шифрування;

  • http - ненадійний.

2. Зазвичай ліворуч від веб-адреси за допомогою спеціальних позначок зазначається статус безпеки сайту:

  • значок у вигляді закритого замочка в адресному рядку браузера у більшості випадків свідчить про безпечність з'єднання і вказує на те, що використовується SSL-сертифікат безпеки;

  • знак оклику замість замочка вказує на те, що з'єднання незахищене, а відвідування такого сайту може бути небезпечним. Через нього зловмисники можуть отримати доступ до ваших даних або інфікувати пристрій шкідливим програмним забезпеченням. Краще відмовитись від відвідування такої сторінки. 

3. Часто зловмисні сайти маскуються під сторінки офіційних органів, компаній, інтернет-магазинів тощо. Тому потрібно звертати увагу і на правильність написання назви веб-сторінки. Різниця може бути лише у одну літеру чи знак. Якщо наповнення веб-ресурсу викликає сумніви навіть за наявності певних знаків безпеки, краще утриматися від введення на ньому будь-яких персональних даних та не завантажувати звідти файлів.

4. Надійні сайти зазвичай мають розділ політики конфіденційності щодо використання даних користувачів. Не шкодуйте часу і ознайомлюйтесь із викладеною там інформацією.

Раніше ми писали про те, як розпізнати, що комп'ютер або смартфон зламали.

Інформація - запорука стійкості бізнесу в умовах воєнного стану. Отримуйте ключові дані для ухвалення рішень топ-командою. Зміни законодавства, перевірка контрагентів щодо ризиків й зв'язків з рф і рб, моніторинг медіа-згадок. Тільки в червні придбай LIGA360 для бізнесу за вигідною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини