Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки

Реклама

Торгово-промислова палата України запрошує українські компанії, які готові експортувати свою продукцію, шукають нові ринки збуту та партнерів, скористатися можливостями проєкту «Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки». 

Перший потік відбору компаній стартував 27 червня 2022 року!

Проєкт має на меті підтримати підприємства малого та середнього бізнесу (переважно з постраждалих регіонів України), які втратити ринки збуту продукції, мають продукт з експортним потенціалом, не зупинили виробничий процес та хочуть продовжити розвиток експорту в нових умовах.

Підприємство, яке відповідає вимогам, отримує комплексний консалтинг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку нових ринків збуту, партнерів, розробки дорожньої карти виходу на іноземні ринки та супровід в процесі реалізації.

 Перевага надається підприємствам малого та середнього розміру, які:

  • втратили ринки збуту продукції;

  • втратили ринки сировини та матеріалів;

  • мають продукт з експортним потенціалом та не зупинили виробничий процес.

Компанія, яка пройде відбір для участі в Проекті, отримує Безкоштовно ( або за умови часткового покриття витрат) набір послуг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку партнерів за кордоном, підбір потенційних клієнтів та покупців продукції, а також аналіз експортної стратегії компанії для виходу на іноземні ринки.

 Консультації проводитимуться з можливістю часткового покриття, за умови попередньої реєстрації та відповідності учасників до критеріїв Програми.

РЕЄСТРАЦІЯ

Деталі на сайті: https://ucci.org.ua/u/514ee90f

Звертайтеся до нас, у разі виникнення питань:
 +38 (044) 461 98 17, ucci.export@gmail.com;
Ольга Шубіна, soo-ird@ucci.org.ua;
Марина Охромєєва, mgb-zed@ucci.org.ua.

Програма організована Торгово-промисловою палатою України в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини.

Єдине середовище LIGA360 для роботи антикризової команди. Керівники, юристи, hr-фахівці, бухгалтери й спеціалісти з безпеки - усі ключові ролі компанії отримують інформацію синхронно й спільно ухвалюють рішення. Спробуйте в червні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини