Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Президент підписав Закон про скасування податкових пільг на імпорт товарів та автомобілів

Реклама

30 червня Президент підписав Закон (проект № 7418), яким передбачено зміни до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо перегляду окремих пільг з оподаткування.

Закон скасовує пільги зі сплати ПДВ, акцизу та ввізного мита на імпортні товари (крім палива) і відновлює оподаткування транспортних засобів, що ввозяться громадянами, та товарів, що ввозяться платниками єдиного податку I-III групи, а також надає Уряду можливість встановлювати дзеркальні пільги на мита на іноземних товари, які звільнені з боку торгівельних партнерів для України.

Варто зазначити, що документ також звільняє від сплати збору до Пенсійного фонду електромобілі під час їх першої реєстрації.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Зміни щодо розмитнення авто мають набути чинності з 1 липня 2022 року.

Крім того, встановлено граничний строк для ввезення вантажівок, автобусів та деяких видів спецтехніки з екостандартом до «Євро-3» - до 31 грудня 2022 року.

Інформація - запорука стійкості бізнесу в умовах воєнного стану. Отримуйте ключові дані для ухвалення рішень топ-командою. Зміни законодавства, перевірка контрагентів щодо ризиків й зв'язків з рф і рб, моніторинг медіа-згадок. Тільки до кінця місяця придбай LIGA360 для бізнесу за вигідною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини