Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

П’ять хвилин часу задля бухгалтерської справи – LIGA ZAKON проводить Всеукраїнське дослідження "Індекс легкості роботи бухгалтерів"

4 липня 2022, 16:08
172
0
Реклама

П'ятий рік поспіль LIGA ZAKON проводить Всеукраїнське дослідження "Індекс легкості роботи бухгалтерів".

Дослідження допомагає відстежити зміни в настроях бухгалтерів як головних індикаторів здоров'я бізнесу та держави. Виявлені проблеми та побажання ми виносимо на суспільне обговорення, щоб знайти ефективне рішення.

Цього року дослідження "Індекс легкості роботи бухгалтерів" особливо важливе, адже наша країна опинилася в умовах повномасштабної війни. Суспільство чинить гідний опір завдяки концентрації неймовірних зусиль військових, волонтерів, дипломатів… завдяки згуртованості українського народу.

Не є винятком і бухгалтерська спільнота, яка в період повномасштабної війни та дії воєнного стану стоять на сторожі бізнесу й тим самим робить вагомий внесок у зміцнення економіки України.

Сьогодні дуже швидко змінюються податкове законодавство й умови оподаткування, з'являється низка інших нововведень, повертаються перевірки, та бухгалтери продовжують нараховувати заробітні плати, допомоги, контролюють бюджет підприємства чи організації, забезпечуючи прозорість та ефективність розподілу обмежених ресурсів в умовах кризи.

Розуміти потреби бухгалтера на сьогодні - це дуже важливо. Лише знаючи, що потрібно вам, ми зможемо зробити все для того, щоб хоч трохи полегшити вашу роботу.

Надати свою оцінку легкості роботи бухгалтера можна за допомогою анкети.

Приймаємо анкети до 10 липня включно.

Узяти участь у дослідженні може кожен фінансовий фахівець - бухгалтер, який працює або ж працював під час війни.

Анкета містить питання не лише для розрахунку Індексу, а й для оцінки поточної економічної ситуації та її впливу на професійну діяльність бухгалтерів в умовах воєнного стану.

Час проходження опитування: до 5 хвилин.

Усі відповіді конфіденційні.

Зі свого боку LIGA ZAKON теж вважає за обов'язок зробити власний внесок у полегшення роботи бухгалтера, тому в пункті 11 анкети пропонуємо вам поставити своє запитання або описати ситуацію, розв'язок якої шукаєте.

Відповіді нададуть фінансові фахівці України під час Бухгалтерського онлайн-форуму, який відбудеться 22 липня 2022 року.

Результати досліджень також буде оголошено на Форумі, де й обговоримо їх з експертами.

Запрошення на Бухгалтерський онлайн-форум кожен учасник дослідження отримає на електронну адресу, туди ж буде надіслано й результати дослідження.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини