Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Україна подала заявку на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку

Реклама

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль передав від імені держави заявку на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Це відбулося під час дискусії про практичне впровадження Плану відновлення України в межах конференції у Лугано (Швейцарія). Заявку на вступ до ОЕСР Прем'єр-міністр передав Генеральному секретарю Організації Матіасу Корману.

Прем'єр-міністр висловив сподівання, що Організація економічного співробітництва та розвитку розгляне цей документ, щоб Україна могла приєднатися якнайшвидше, оскільки поділяє всі цілі та цінності Організації, а членство в ній є одним із наріжних каменів успішного відновлення й розвитку України.

«Поточна підтримка, майбутня робота з відновлення та вступу України до ЄС, початок якого підтримали всі країни-члени ЄС, базуватиметься на завершенні структурних реформ в Україні - сфері, де підтримка ОЕСР має фундаментальне значення», - підкреслив Денис Шмигаль.

Організація економічного співробітництва та розвитку об'єднує 37 найбільш економічно розвинених країн світу. Мета ОЕСР - посилення економіки країн-членів, щоб зробити її більш ефективною, просування ринкової економіки, розвиток вільних обмінів та сприяння зростанню як індустріально розвинутим країнам, так і тим, що розвиваються.

Інформація - запорука стійкості бізнесу в умовах воєнного стану. Отримуйте ключові дані для ухвалення рішень топ-командою. Зміни законодавства, перевірка контрагентів щодо ризиків й зв'язків з рф і рб, моніторинг медіа-згадок. Тільки в червні придбай LIGA360 для бізнесу за вигідною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини