Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Крафтові виробники можуть отримати креативний дизайн-проєкт безоплатно

Реклама

Projector Institute разом із Мінцифрою та Дія.Бізнес оголошують конкурс для виробників крафтових продуктів харчування (мед, олії, овочі, фрукти, сири, м'ясна продукція, випічка, трави тощо) з української сировини. Виробники мають створювати та реалізовувати продукцію в Україні та проводити благодійну або соціальну діяльність під час війни.

Що можна отримати:

  • 10 проєктів із розробки айдентики

  • 6 проєктів із моушн-дизайну

  • проєкти з розробки логотипа та пакування

  • 5 проєктів з ілюстрації (рекламні матеріали, окремі елементи фірмового стилю, цілісна айдентика, постери, матеріали для соцмереж)

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету та підготувати відеопрезентацію українською мовою до 1 хв про свій бізнес, його особливість та який саме проєкт він хоче отримати.

Відеопітчинг потрібно опублікувати в Instagram або Facebook із відмітками Projector Institute та Дія.Бізнес та хештегом #хочу_креатив_від_projector до 14 липня.

До 25 липня буде обрано 30 фіналістів, з якими будуть співпрацювати протягом серпня-жовтня 2022 року.

Працюєте з договорами в умовах воєнного стану? Спробуйте функціонал Contractum в LIGA360. Типові шаблони договорів українською та англійською мовами, аналіз тексту договору й перевірка помилок, моніторинг основних сутностей договору. Замовляйте за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини