Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Україна отримає 7,4 млн євро для пільгового кредитування малих та середніх підприємств

Реклама

Україна отримає від Кредитної установи для відбудови (KfW) 7,4 млн євро для реалізації проекту «Рефінансування енергоефективних інвестицій малих та середніх підприємств України через фінансовий сектор», що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина.

Проект є продовженням спільного з KfW проекту «Підтримка малих і середніх підприємств», реалізація якого дозволила розбудувати систему кредитування малих та середніх українських підприємств у національній валюті завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу на компенсацію збитків від курсової різниці та профінансувати малі та середні підприємства (далі - МСП) на загальну суму більше 1 млрд гривень.

Через KfW буде залучено кредитні (7 млн євро) та грантові (0,4 млн євро) кошти.

Кредит залучається Урядом України на 30 років з 10-річним пільговим періодом.

Залучені кредитні кошти буде спрямовано Фондом розвитку підприємництва через банки-партнери на фінансування МСП у національній валюті, що сприятиме підтримці ліквідності фінансових установ та дозволить МСП здійснювати інвестиції в енергоефективні заходи в умовах воєнного стану.

За інформацією Міністерства фінансів.

Як підприємцю самостійно вести звітність? З рішенням LIGA360:Підприємець. Система надасть підказки й алгоритми заповнення, перевірить помилки. А ще тут можна контролювати розрахунки з бюджетом. Отримайте доступ за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини