Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Заарештовані корпоративні права ТРЦ Ocean Plaza у Києві

Реклама

У Офісі Генерального прокурора повідомили, що в управління АРМА передано корпоративні права товариств, у тому числі торгово-розважального центру в столиці, кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни РФ з близького оточення очільника країни-агресора, на загальну суму близько 350 млн грн.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ряд товариств - власників комерційних приміщень у столичному ТРЦ, здавали їх в оренду, за що отримували грошові кошти.

Крім того, отримано відомості, які можуть свідчити про те, що грошові кошти, отримані від діяльності торговельно-розважального центру, перераховувалися по ланцюгу фінансових операцій в адресу громадян РФ, які у подальшому використовували їх у тому числі для функціонування патронних заводів та забезпечення боєприпасами військових РФ на території України

Таким чином, встановлено, що вказані товариства безпосередньо сприяють військовій агресії проти України, беручи участь у фінансуванні виробництва та постачанні боєприпасів для збройних сил країни-агресора.

Досудове розслідування здійснюється у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податку з доходів нерезидента та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом та фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України в особливо великому розмірі, що призвело до настання тяжких наслідків (ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 209 та ч. 4 ст. 110-2 КК України).

Офіс генпрокурора не уточнює назву ТРЦ, але, за даними джерел у правоохоронних органах Інтерфакс-Україна, йдеться про Ocean Plaza.

Перевір чи у компанії є зв?язки з рф і РБ. ContrAgent у LIGA360 покаже всю інформацію про потенційних бізнес-партнерів. Знай з ким маєш справу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини