Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд розглядає можливість повернення частини акцизу на пальне

Реклама

Уряд розглядає пропозицію щодо повернення частини акцизу на пальне. Про це повідомив Перший заступник Міністра економіки Денис Кудін.

Водночас, це рішення не повинне відобразитися на вартості пального для громадян, оскільки зараз спостерігається тенденція до зниження вартості нафтопродуктів на світових ринках

За його словами, повернення акцизу на пальне має надважливе значення для наповнення державного дорожнього фонду та прискорення відновлення пошкодженої окупантами інфраструктури.

“Акциз - це головний механізм наповнення дорожнього фонду. Ворог руйнує нашу інфраструктуру - дороги, мости, які дуже потрібні для економіки. Отже, потрібне джерело для їх ремонту. І це джерело - дорожній фонд. Часткове повернення акцизу дозволить уряду продовжити відновлення і доріг, і мостів. Ми сподіваємося, що введення акцизу негативно не відобразиться на громадянах. Люди фактично цього не повинні відчути”, - зазначив Денис Кудін.

Нагадуємо, що раніше Верховна Рада відмовилася повернути акциз на пальне за єдиною ставкою.

Потрібно більше інформації щодо цієї бізнес-галузі? Заходь у розділ "Галузі економіки" в LIGA360. Усі потрібні й актуальні документи - зручна структура. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини