Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Повернення акцизів на пальне: Комітет ВР переглянув окремі положення проєкту

Реклама

Комітет ВРУ з питань податкової політики змінив рішення по законопроекту №7668-д щодо повернення оподаткування пального до другого читання, повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Внесено три зміни:

1. Прибрали пільгу на 5 років для біопалива. Тепер буде: біопаливо та біодизель теж акциз 100€/ 1000 літрів (раніше до другого читання пропонувалось ставку 26€/ 1000 літрів та біодизеля 18€/ 1000 літрів на 5 років);

2. Зробили пільгу для палива на потреби Міноборони. Для військових акциз буде 0€/ 1000 літрів. Ця пільга буде діяти виключно для Міноборони на період воєнного та надзвичайного стану.

3. Технічна зміна, через прийняття 20 вересня в цілому законопроекту №7732 про зміни оподаткування ренти на видобуток газу, відповідну правку теж прибрали.

Все інше залишилося без змін:

- бензин 100€/ 1000 літрів - дизель 100€/ 1000 літрів

- газ 52 €/ 1000 літрів

- ПДВ для всього залишається на рівні 7%.

Закон буде прийнято в найближчі дні, його дія починеться в кінці вересня (через день після опублікування).

Нагадаємо, Комітет рекомендує прийняти цей проєкт у цілому

Де керівнику знаходити інформацію щодо законодавчих ініціатив та їх впливу на бізнес? Графічні зв?язки у LIGA360:Керівник - це інноваційний інструмент для аналізу правового поля, що показує всі пов?язані документи у візуальній формі. Знаходь найважливіші нововведення й аналітику до них у два кліки, замовивши LIGA360:Керівник.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини